Hakkımızda

                                                            

   KOCİNTOK LABORATUVAR MALZEMELERİ TİC. SAN. A.Ş.  ;        

         1962 yılında  faaliyetlerine Kollektif Şirket olarak başlamıştır.Önceleri  Medikal alanda birçok ürün satan firmamız , sonraki dönemde LABORATUVAR alanında branşlaşmış  ve Anonim Şirket  ünvanını almıştır.  İlaç,  Gıda, Çimento, Tarım ,  Madencilik  sektörleri başta  olmak üzere birçok   AR-GE    ve   KALİTE KONTROL  Laboratuvarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin   önde   gelen Fabrikaları, Kurumları ve Değerli bayilerimiz dışında  Üniversite,  Hastane  ve  Bilimsel Araştırma Laboratuvarları da müşterilerimiz arasındadır

                 Alanında  Türkiye’nin ilklerinden olan firmamız ; 52. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

              Özellikle  MERCK marka Kimyasallar,  Laboratuvar Sarf Malzemeleri  ve  Temel Laboratuvar Cihazları konularında    İthalat , Satış ve Türkiye çapında Dağıtım yapmaktadır.

              Amacımız; her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha uzun yıllar Laboratuvarınızdaki güvenilir yardımcınız ve tek çözüm ortağınız olmaktır.

Laboratuvar ve Okul alanlarında yaygın bir şekilde kullanılan mikroskopları firmamızdan temin edebilirsiniz. 1962 yılından bu yana en uygun fiyat ve ürün garantisi ile Kocintok Mikroskop sitemiz sizlerledir.